Nasza historia

Powstanie naszej firmy oficjalnie datuje się na rok 2009 ale uruchomienie działalności poprzedzone było wielomiesięcznymi przygotowaniami. Przez długi czas przed otwarciem zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności konieczne do świadczenia usług hafciarskich na najwyższym profesjonalnym poziomie. Dokładne poznanie zagadnień związanych ze zdobieniem odzieży oraz możliwości technicznych sprzętu pozwoliło nam dokonać właściwych wyborów przy zakupie pierwszych maszyn. 

Nie bez znaczenia była też konieczność zdobycia środków finansowych niezbędnych do nabycia sprzętu wysokiej klasy. Dzięki pomocy uzyskanej ze strony Uni Europejskiej i przy maksymalnym wykorzystaniu otrzymanych funduszy udało nam się zakupić pierwszą maszynę hafciarską. Wybór był tu całkowicie bezkompromisowy i głównym kryterium wyboru była jakość uzyskiwanego haftu. Oczywiście nie zawiedliśmy się na japońskiej technologi i wybór okazał się trafny.

Po kilu miesiącach od uruchomienia pierwszej maszyny i po wielu zarwanych nocach spędzonych na nauce praktycznej w kwietniu 2010 rozpoczęliśmy świadczenie usług na rynku ogólnopolskim.

W umocnieniu naszej pozycji startowej pomogło nam nawiązanie ścisłej współpracy z czeską firmą Adler - największym w europie środkowej producentem odzieży reklamowej. Wysoka jakość i modne kroje odzieży Adlera pomogły nam zdobyć zaufanie pierwszych klientów. Setkach godzin spędzonych nad projektami zaczęły przynosić zamierzony efekt. Klienci nie zawiedli się na jakości naszych usług i wielu z nich do nas mniej lub bardziej systematycznie do dnia dzisiejszego.

Kolejne miesiące przyniosły dosyć szybki rozwój naszej firmy i już pod koniec roku 2010 musieliśmy rozbudować nasz park maszynowy. I tym razem wybór padł na japońską technologię a przełożyło się to na podwojenie naszych możliwości produkcyjnych. Kolejne miesiące przyniosły dalszy dynamiczny rozwój. Nawiązanie stałej współpracy z innymi dużymi producentami odzieży reklamowej i stałe dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta skutkowało coraz większym zainteresowaniem ze strony kupujących.  Wzrastające zapotrzebowanie na nasze usługi przełożyło się na konieczność wydłużenia godzin pracy hafciarni i sprecyzowania dalszych planów rozwoju firmy. 

Na przełomie kwietnia i maja 2012r. nasz park maszynowy wzbogacony został o kolejną maszynę. Futurystycznie wyglądająca hafciarka  o potężnych możliwościach to amerykański produkt firmy Melco (twórca pierwszej na świecie maszyny haftującej - a zarazem twórca i pionier haftu maszynowego). Maszyna przyjechała do nas prosto z Denver w USA.

Kolejną inwestycją na jaką zdecydowaliśmy się była drukarka DTG. Maszyna pojawiła się u nas już w lipcu 2012. i od razu stała się doskonałym uzupełnieniem naszej oferty. Wysoka jakość nadruków w połączeniu z możliwością wykonania pojedynczych sztuk tshirtów była doskonałą odpowiedzą na oczekiwania klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Jak się okazało bardzo szybko tym czego brakowało nam najbardziej to powierzchnia magazynowa i robocza. Duży rozrost magazynu własnego i kolejne rozbudowy parku maszynowego wymusiły dwie kolejne zmiany lokalizacji naszej firmy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się rozdzielić magazyn na dwie lokalizacje odległe od siebie o około 200m. 

W między czasie na początku roku 2013 udało nam się uzyskać status gold partnera firmy Adler i dołączyć do grona kilku największych w Polsce importerów odzieży reklamowej marki Adler.

W chwili obecnej nadal staramy się rozwijać naszą działalność cały czas pamiętając że w tym wszystkim najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Tempo naszego rozwoju staramy się utrzymywać na stale rosnącym poziomie. Kolejne marki wprowadzane do naszej oferty i coraz szersza gama oferowanych usług to uzupełnienie ciągle rosnących potrzeb naszych klientów,  a wysoka jakość i terminowość oferowanych produktów i usług jest nieodłącznie naszym największym atutem.

Zespół Mamy Styl

free joomla templatesjoomla templates
2023  Studiohaft.pl   globbers joomla template