Techniki zdobienia

Haft jest ładniejszy i trwalszy ale nadruk tańszy, co wybrać?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oprócz standardowych technik haftu wprowadziliśmy do oferty nadruki cyfrowe DTG

Naszym klientom pomagamy wybrać odpowiednią technikę zdobienia. W oparciu o naszą profesjonalną wiedzę i doświadczenie analizujemy każde zlecenie i pomagamy w doborze odpowiednich technik znakowania odzieży. Zawsze staramy się dopracować wszystkie szczegóły zamówienia doradzając dobór odpowiednich technik do oczekiwań klienta, aby uzyskany efekt był na najwyższym poziomie. Poniżej posataramy się przedstawić najważniejsze ze stosowanych przez nas technik zdobienia i znakowania odzieży: 

Haft komputerowy - Podstawowa technika zdobienia odzieży. Dzięki wysokiej estetyce i najwyższej trwałości iest to jedna z najczęściej polecanych przez nas technik znakowania odzieży. Idealnie sprawdza się do nanoszenia wzorów na prawie każdym typie odzieży m.in koszulki polo i tshirt, polary, bluzy i spodnie robocze, czapki, koszule wizytowe, kurtki i wiele innych.  

Nadruk DTG - Nadruk bezpośredni na koszulkach tshirt. Idealne rozwiązanie do przygotowania nawet niewielkichilości koszulek tshirt. Dzięki fotorealistycznej jakości i dobremu odzwzorowaniu barw uzupełnionemu dużym polem zadruku (33x50cm) jest to medoda najczęściej polecana do zdobienia i znakowania tshirtów.

Haft 3D - Zaawansowana technika hafciarska polegająca na wypełnieniu ściegu specjalną miękką pianką. Uwypuklenie wzoru pozwala przenieść zdobienie na kolejny wymiar dając prawdziwy efekt 3D. Haft 3D najczęściej stosowany jest na róznego rodzaju czapkach, ale nie jest wykluczone jego stosowanie na innych rodzajach odzieży. 

Haft frotte - Dzieki wykożystaniu spoecjalistycznych maszyn wyposażonych w specjalne wełniane nici możliwe jest uzyskanie haftu strukturą przypominającego materiał frotte. Jest to jedna z najtrudniejszych technik hafcierskich ale uzyskany efekt w pełni rekompensuje wysokie nagłedy pracy konieczne do jego uzyskania.

 

free joomla templatesjoomla templates
2023  Studiohaft.pl   globbers joomla template